Wat zijn goede remblokken voor circuit gebruik? Iemand heeft mij hawk hp+ blokken aangeraden maar die zijn alleen in amerika te bestellen. Heeft er iemand ervaring met EBC blokken?
Remblokken voor circuitgebruik?
Collapse
Remblokken voor circuitgebruik?
Collapse
X
-
I gebruik gewoon de normale "straat" blokken (zie autodoc of winparts), ik heb de laatste keer ATE gekocht. Ik heb ook Brembo blokjes wel eens gebruikt, die geven veel stof.
Ik heb verder met de standaard blokjes niet veel problemen ondervonden, maar bij het driften wat ik op het circuit doe worden de remmen ook niet erg warm of belast.
Als je serieus op het circuit wilt gaan rijden zou ik zeggen kijk even op het volgende forum, hier worden upgrades en ook verschillende remblokken genoemd.
Ik ben zelf in contact geweest met iemand die een kit aan het maken is om de trommels achter te vervangen voor schijven. Hierbij horen ook andere klauwen aan de voorkant om de rem balans zo te krijgen dat de remcilinder niet vervangen hoeft te worden. Ik was hier in eerste instantie geïnteresseerd omdat het onderhoud makkelijker maakt en het opent mogelijkheden voor een "dual caliper" setup voor het driften. Maar het zou ook beter moeten remmen.
-
Ik heb laatst in belgië op mettet gereden met normale blokken (weet niet meer welk merk) maar na 3 snelle rondjes moest ik wel even 1 rondje rustig aan doen, pedaal werd steeds langer. De blokken waren van tervoren ook nog gloednieuw, na 2x25 minuten rijden waren ze 90% versleten.
Heb ook even op 924board gelezen, en ik denk dat ik EBC green ga proberen, veel andere merken zijn ook lastig om aan te komen
Gisteren ook de stofschildjes van de remmen weggehaald, denk dat dit ook qua temperatuur van de remmen wel wat verschil maaktComment
-
Hier staan ze te koop in glasvezel, weet alleen niet hoe het zit met import vanuit uk enzo.Comment
Comment